Menü
Your Cart

Estapet Ananas Desenli Saten Göğüs Tasması

Estapet Ananas Desenli Saten Göğüs Tasması - Kedi Ürünleri
Estapet Ananas Desenli Saten Göğüs Tasması - Kedi Ürünleri
Estapet Ananas Desenli Saten Göğüs Tasması - Kedi Ürünleri
Ücretsiz Kargo
Estapet Ananas Desenli Saten Göğüs Tasması - Kedi Ürünleri
Estapet Ananas Desenli Saten Göğüs Tasması - Kedi Ürünleri
Estapet Ananas Desenli Saten Göğüs Tasması - Kedi Ürünleri
Estapet Ananas Desenli Saten Göğüs Tasması
180,00TL

Mevcut Seçenekler:

Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Yarın Kargoda

Gezdirme Kayışı Ürüne Dahil Değildir.

Temsili Konulmuşutur.

Küçük Irklar İçin Standart 1,5 cm Kalınlık

TESLİMAT ZAMANI

Siparişiniz En geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.  

İADE ŞARTLARI

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İadelerinizi lütfen SURAT KARGO ile tarafımıza gönderiniz.

 İADE EDİLECEK ÜRÜN

  1. Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  2. İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI

  1. İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
  2. İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.


İADE KOŞULLARI

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Beyaz eşya (buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırınlar [gaz, elektrik, mikrodalga], set üstü ocaklar, aspiratörler, ütüler, vantilatör, ısıtıcılar, soğutucular), televizyon vb. kurulum gerektiren ürünlerin kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca yetkili servis çalışanları tarafından açılmalıdır. Yetkili servis çalışanlarından önce ürünün kutusunun tarafınızca açılması halinde ürün garanti kapsamı dışında kalabilir.

Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde www.trendyol.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler için cayma hakkı kullanılamaz.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

SİPARİŞ İPTALİ

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi paneliniz üzerinden iptal edebilir veya online müşteri destekten yardım talep edebilirsiniz.

Alışveriş platformumuzda bulunun tüm ürünlere T.C. yasalarının yetki verdiği taksit sayıları uygulanmaktadır. Taksit seçeneklerine ödeme ekranında ulaşabilirsiniz.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Benzer Ürünler