Menü
Your Cart

Güvenlik

Sepetinize favori ürünlerinizi eklediniz ve artık alışverişinizi tamamlamak istiyorsunuz; tek yapmanız gereken önce teslimat bilgilerinizi sonra ödeme bilgilerinizi girmek ve siparişinizi onaylamaktır.

Estarabim hesabınızla hızlı ödeme de yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ödeme bilgilerinizi içeren bir hızlı ödeme profili oluşturmaktır. Bu işleminiz doğrultusunda adresleriniz estarbim'de güvenli bir şekilde saklanır ve böylece yapacağınız alışverişleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerimizin tüm kritik verileri güçlü altyapımızla ve Uluslararası Ödeme Sistemleri Veri Güvenliği Standartları 128 Bit SSL Sertifikası
ile koruma altındadır. Kişisel verileriniz güvenli şeklinde korunacaktır ve sizin izniniz dışında asla paylaşılmayacaktır. Bu güvenlik sistemi işleyişi müşterilerimizin estarabim' e girdiği tüm verilere yalnızca kendilerinin ulaşabilmesini ve değiştirebilmesini sağlamaktadır.

Estarabim adının kullanıldığı sahte (e-posta, web sitesi, sms v.b) gönderileri bildirmek için info@estrabim.com.tr adresinden veya estarabim çağrı merkezinden bizimle iletişime geçebilirsiniz