Menü
Your Cart

Hakkımızda


Hızla gelişen dünyamızda dijitalleşmenin önemini kavrayan Estarabim Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi uzun yıllara dayanan tecrübesi ile 2021 yılında estarabim.com.tr pazaryeri platformu ile ticaret hayatına başlamıştır.

Paylaştıkça büyürüz anlayışı ile pazaryeri platformumuzu diğer pazaryerlerinden çok daha farklı bir temele inşa etmiş bulunuyoruz.

Estarabim olarak temellerini paylaşma üzerine kurmuş, kazandıkça kazandıran bir işletme modelini misyon edinmiş bir alışveriş platformuyuz.

Pazaryerimizden yapılan bütün alışverişlerde herhangi bir miktar, tutar gibi bir sınırlama olmadan, müşterilerimizden veya satıcılarımızdan ilave bir bağış ücreti istemeden, yapılan her alışveriş için seçilen Sivil Toplum Kuruluşlarına fon biriktirebilen bir bir alışveriş sitesiyiz.

Bu platformdaki amacımız;

Topluma verdiğimiz hizmetten oluşan kazancımızdan yapacak olduğumuz yardımları; kendi vicdanımıza, hassasiyetimize, isteklerimize göre değil yine toplumun kararıyla toplumun istediği kuruluşlara ulaştırmaktır.

Bu yeni model ile umut ediyoruz ki,

Estarabim olarak toplumumuzun her kesimine ulaşarak sevinçlerimizi, mutluluklarımızı, umutlarımızı ve kazancımızı paylaşan çok büyük bir aile olacağız.


Vizyonumuz;

Müşteri memnuniyetini ve toplumsal sorumluluklarımızı arttırarak markamızı Türkiye ve dünya pazarında liderliğe ulaşmaktır.

 

Misyonumuz;

E-ticaret sektöründe, daha fazla ürün, daha fazla tedarikçi, farklı ve yenilikçi çözümler sunarak Türk ve Dünya E-ticaret pazarını şekillendirmek.