Menü
Your Cart

Her Sepet Bir iyilik

Nasıl Çalışır ?

estarabim.com.tr internetten alışveriş yapan kişilerin cebinden ekstra para çıkmadan Sivil Toplum Kuruluşlarına destek olmasını sağlayan online bir alışveriş sitesidir. Estarabim.com.tr alışveriş platformu, Sivil Toplum Kuruluşları için alternatif bir kaynak geliştirme yöntemi oluşturarak, internet alışverişlerini sivil topluma faydalı bir harekete dönüştürür ve internetten alışveriş yapan herkesin sosyal faydaya katılmasını mümkün kılar.

estarabim.com.tr’ den alışveriş yaparken cebinizden ekstra para çıkmaz.  Estarabim.com.tr ‘den alışveriş yaparken tüm indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz ve bu alışverişleriniz için sizden herhangi bir başlık altında ekstra ücret talep edilmez. Estarabim.com.tr platformundan alışveriş yapan kişiler, sitemizde yayınlanan sepet tutarına karşılık gelen ücreti, Sivil Toplum Kuruluşlarına destek olunması için platformumuz aracılığı ile yönlendirir.

estarabim.com.tr, tüm faaliyetlerinde kullanıcılara ve Sivil Toplum Kuruluşlarına karşı %100 şeffaflık ilkesini benimsemiştir. Platformumuzdan alışveriş yapan tüm kullanıcılar yaptıkları her alışveriş sonucunda yaptıkları destekleri görebilecekler ve her ay destek sertifikası alacaklardır. Her ay en çok alışveriş yapan dolayısıyla en çok destek olan kişiler destek oldukları Sivil Toplum Kuruluşlarının bir etkinliğine katılacaklardır.

estarabim.com.tr alışveriş platformundan alışveriş yaparken destek olmak platformumuzun temel misyonudur. Platformumuzdan alışveriş yapmak için kayıt olur iken zorunlu sivil toplum örgütü seçilmektedir. Bu seçim yapılmadan sitemize kayıt yapılamaz. Platformumuzun temel misyonu olarak kabul ettiğimiz bu sistem, tüm kullanıcıların hassas olduğu bütün noktalara ulaşarak toplumsal kalkınmayı sağlamaktadır.

estarabim.com.tr iyilik yapmayı özgürleştirmek amacıyla kurulmuştur. Küçük desteklerin zaman içerisinde büyük bir etki yaratacağına ve toplumumuzdaki çocuk, kadın, eğitim, çevre, hayvan hakları ve diğer tüm konularındaki problemlerin çözümü için pozitif bir etki sağlayacağına inanıyoruz.

Eğer sen de iyiliğin kazanması için gönüllü olmak istiyorsan estarabim.com.tr ‘den alışverişlerini yapmaya hemen başla ve aynı zamanda çevrene estarabim.com.tr’ den bahsederek daha çok kişiye ulaşmamıza destek ol.

 
Aramıza Hoş geldin.

Biz olursak daha güçlü oluruz

Her Sepet Bir İyilik